Özge ATICI

2002 yılında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda egitime başladı. 2010'da ilk resitalini Adana'da verdi. Daha sonra Samsun, Gaziantep, Konya, Isparta, Ordu, Trabzon,Tarsus, Denizli, Aydın, Şanlıurfa, İstanbul, Balıkesir, Bursa ve Adana'da solo ve oda müziği konserleri verdi.

Slava Kainov'dan aldığı müzik eğitiminin yanı sıra:

2010 yılında Rengim Gökmen yönetimindeki Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası'na girmeye hak kazandı. 2011 yılında ise Gürer Aykal yönetiminde ki Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrasını kazanarak Fazıl Say’ın solistlik yaptığı konserde bulundu. Ayrıca 2011-2012 yılları arasında Orhun Orhon yönetiminde ki Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası’nda yer aldı. Yine Gürer Aykal yönetiminde ve Suna Kan solistliğinde konser verdi. 2012 yılı yazında Adana'da Emre Sayarı ile çalıştı. 2012 yılı temmuz ayında Orhun Orhon yönetimindeki Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrası ile İzmir ve Fransa’da verilen konserlerde yer aldı. Aynı zamanda 2012 yılının Ağustos ayında Cem Mansur yönetimindeki Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrasına katıldı. İstanbul,Bursa,Denizli,Ankara,Lahey,Amsterdam,Berlin,Bonn ve Brüksel’de konserler verdi. Hande Küden,Efe Baltacıgil,Hüseyin Sermet ve Natalia Gutman gibi solistlere orkestranın üyesi olarak eşlik etti. .

2013 yılının yazında Cem Mansur yönetimindeki Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası ile İtalya’nın birçok şehrinde (Roma,Floransa,Verona,Padova,Sicilya,Palermo) ve İstanbul’da Scholomo Mintz’in solistliğinde konserlerde yer aldı.

2014-2015 yılında Cukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Sertifika Programına katılarak Pedagojik Formasyon diploması aldı. 2015 yılında Cukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarını 97.12 diploma notu ile 1.likle bitirdi.